Reklamacje i zwroty

Sposoby składania reklamacji

1. Reklamacja u sprzedawcy

Czas na zgłoszenie reklamacji z tytułu gwarancji to zazwyczaj 2 lata, chyba że w karcie gwarancyjnej określono inaczej.

Reklamację możesz zgłosić za naszym pośrednictwem, wysyłając zgłoszenie na adres sklep@partnerelektronik.pl zawierające opis problemu, numer zamówienia i dane kontaktowe lub telefonicznie pod numerem 603-771-920, w godzinach 9:00 - 16:30 od poniedziałku do piątku. Nasz zespół poinformuje Cię o wszystkich wymaganych krokach, które pozwolą na skuteczne rozwiązanie problemu.

2. Reklamacja gwarancyjna bezpośrednio w serwisie producenta

Osobiście dostarczasz/zgłaszasz reklamację, bezpośrednio w serwisie producenta. Zazwyczaj, jest to szybszy sposób rozwiązania problemu, pomijający nas, jako pośredników w zgłoszeniu. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć serwis, zadzwoń do naszej obsługi klienta pod numerem 603-771-920, w godzinach 9:00 - 16:30 od poniedziałku do piątku. Nasz zespół poinformuje Cię o wszystkich wymaganych krokach, które pozwolą na skuteczne rozwiązanie problemu.

Zwrot Towaru

Jeśli jesteś Konsumentem i dokonałeś zakupu na odległość w naszym Sklepie internetowym, zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie.

W związku ze zmianą od 1 stycznia 2021 r. ustawy o prawach konsumenta opisane regulaminem sklepu internetowego prawa i obowiązki konsumentów w zakresie uprawnienia do odstąpienia od umowy zawieranej na odległość oraz rękojmi za wady towarów wprost należy stosować i będą stosowane do osób fizycznych, w tym wspólników spółek cywilnych zawierających umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla nich charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nich działalności gospodarczej udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2024 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house