Technologia silników Bosch – Jakość Made in Germany.

Ponieważ wiemy, że zależy Ci na tym, by odkurzać szybko i dokładnie, tworzymy odkurzacze, które naprawdę podnoszą poziom życia. W naszych odkurzaczach znajdują się nie tylko wysoko wydajne silniki Bosch, ale również współpracująca z nimi genialna Technologia Kontroli Mocy, która precyzyjnie dostosowuje moc do każdej odkurzanej powierzchni. To perfekcyjne połączenie dla stale wysokiej skuteczności odkurzania i dużej mocy ssania przez całe lata żywotności odkurzacza. Nasze odkurzacze będą wspierać przez lata łatwe utrzymanie czystości w domu – niezależnie od tego, jakim wyzwaniom musisz sprostać.

Odkurzacze Bosch – jakość „made in Germany”

Od ponad 80 lat Bosch projektuje i produkuje odkurzacze w Niemczech. Dzięki długiemu doświadczeniu oraz inżynierynej precyzji dostarczamy wysokiej jakości odkurzacze, które zapewniają doskonałe rezultaty. Koncentracja na szczegółach, testowanie wszystkich elementów w ekstremalnych warunkach i wysoki poziom innowacji sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe – potwierdzają to liczne testy i nagrody w dziedzinie wzornictwa.

* Dotyczy wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych z linii Unlimited Serie 6 (zakupionych od dnia 1 marca 2022 roku) o symbolach rozpoczynających się od BBS61.../BCS61.../BKS61.../BLS61.../ BSS61..., odkurzaczy bezprzewodowych z linii Unlimited 7 (zakupionych od dnia 1 kwietnia 2022 roku) o symbolach rozpoczynających się od BBS71…/BCS71…/BKS71…/BLS71…/BSS71…, odkurzaczy bezprzewodowych z linii Unlimited Serie 8 (zakupionych od dnia 1 stycznia 2021 roku) o symbolach rozpoczynających się od BBS82…/BCS82…/BKS82…/BLS82…/ BSS82… oraz wszystkich workowych lub bezworkowych odkurzaczy cylindrycznych (zakupionych od 1 sierpnia 2019 roku) z wyjątkiem modeli o symbolach rozpoczynających się od BGS05…/ BGC05…

 

1. Dołącz do MyBosch

Aby przedłużyć gwarancję, potrzebne jest bezpłatne konto MyBosch. Zarejestruj się, aby je utworzyć. Albo, jeśli masz już konto, zaloguj się.

2. Zarejestruj swoje urządzenie

Podaj podstawowe informacje o swoim produkcie marki Bosch, takie jak model i data zakupu.

3. Uzyskaj zaświadczenie o przedłużonej gwarancji

Aktywuj przedłużenie gwarancji w odniesieniu do zarejestrowanego produktu. Następnie pobierz zaświadczenie o gwarancji. Gotowe!

4. Weź udział w loterii MyBosch

Zarejestruj swoje urządzenie w programie MyBosch i weź udział w loterii. Każdego miesiąca do wygrania fantastyczne nagrody! Pamiętaj, że im więcej swoich urządzeń zarejestrujesz, tym większą masz szansę na wygraną.

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2024 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house