• Rozdzielczość filmu Full HD 1080p / 30 fps
  • Wyświetlacz tak
  • Czytnik kart pamięci microSD

Wideorejestrator NAVITEL AR250 NV

W magazynie
177
00
  • Rozdzielczość filmu Full HD 1080p / 30 fps
  • Wyświetlacz tak
  • Czytnik kart pamięci microSD
Navitel

30 dni na zwrot towaru

Wygodna metoda dostawy:

NAGRYWANIE NOCĄ

Zdarza Ci się jeździć autem po zmroku? Nawet w takich warunkach rejestrator samochodowy NAVITEL AR250 NV poradzi sobie z nagraniami – możesz liczyć na ich wysoką jakość przy słabym oświetleniu, a to za sprawą zaawansowanego sensora GC2063 (night vision) i szklanej optyki.

SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW

Wideorejestrator NAVITEL AR250 NV został wyposażony w obiektyw o szerokim kącie filmowania 140°. Wobec tego możesz liczyć na to, że na nagraniach znajdzie się nie tylko to, co jest przed samochodem, ale również na sąsiednich pasach ruchu i na poboczu.

TRYB FOTOGRAFICZNY

Za pomocą rejestratora samochodowego NAVITEL AR250 NV możesz także robić zdjęcia i zapisywać je w formacie JPG. Dzięki temu uwiecznisz i udokumentujesz ważne zdarzenia na drodze oraz inne istotne dla Ciebie sytuacje.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Wideorejestrator NAVITEL AR250 NV ma funkcję nagrywania w pętli bez względu na to, jaką pojemność ma Twoja karta pamięci. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci żadne ważne zdarzenie.

OBSŁUGA KART MICROSD

Do rejestratora samochodowego możesz włożyć kartę pamięci microSD o pojemności do 64 GB. Dzięki temu zyskasz odpowiednio dużo miejsca na nagrania, by nie martwić się, że nadpiszą się te, które akurat są Ci potrzebne.

WYŚWIETLACZ TFT

W wideorejestratorze NAVITEL AR250 NV zastosowano wyświetlacz w technologii TFT, czyli Thin Film Transistor. Zapewnia on wysoką rozdzielczość, niski pobór prądu oraz niewielką grubość samego wyświetlacza – wszystko, co jest potrzebne w rejestratorze samochodowym.

WYGODNA OBSŁUGA

Menu w rejestratorze samochodowym NAVITEL AR250 NV jest intuicyjne, dzięki czemu możesz łatwo wydawać urządzeniu kolejne polecenia. Tak łatwa obsługa jest kluczowa dla urządzeń, z których korzysta się w czasie jazdy samochodem.

AKCESORIA W ZESTAWIE

Wraz z rejestratorem samochodowym NAVITEL AR250 NV otrzymasz ładowarkę samochodową o długości 3,3 m. Dzięki temu możesz łatwo i wygodnie zasilać swoje urządzenie w czasie jazdy, a tym samym bez przerwy nagrywać wszystko, co dzieje się na drodze.

 

W opakowaniu rejestratora samochodowego NAVITEL AR250 NV

1Wideorejestrator NAVITEL AR250 NV

2Uchwyt samochodowy

3Ładowarka samochodowa

4Podręcznik użytkownika

5Karta gwarancyjna

6Voucher z nawigacją

Więcej informacji
Producent Navitel
EAN 8594181742153

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2024 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house