DVB-T2 / H.265

 • Technologia OLED
 • Ekran przyjazny dla oczu; ekologiczna technologia OLED
 • OLED kino, OLED gry, OLED sport
 • Procesor α7 Gen4 AI 4K
 • Sztuczna inteligencja ThinQ AI w języku polskim

Telewizor OLED LG OLED55B13LA 55 " 4K UHD

W magazynie
4699
01
 • Technologia OLED
 • Ekran przyjazny dla oczu; ekologiczna technologia OLED
 • OLED kino, OLED gry, OLED sport
 • Procesor α7 Gen4 AI 4K
 • Sztuczna inteligencja ThinQ AI w języku polskim
LG

30 dni na zwrot towaru

Wygodna metoda dostawy:

Rozświetl swój świat za pomocą samoświecących pikseli

TELEWIZOR LG OLED to wielka przyjemność z oglądania. Samoświecące piksele są gwarancją niesamowitego obrazu oraz najwyższej klasy designu, a najnowsze technologie to źródło fantastycznej rozrywki. Wszystko, co najlepsze w telewizji, w topowym wydaniu.

Co sprawia że OLED jest wyjątkowy?

Odpowiedzią są „samoświecące piksele”. Jest to technologia niezależnego zaświecania i gaszenia pojedynczych pikseli, co tworzy fundamentalną różnicę w odbiorze tego, co oglądasz. W przeciwieństwie do ograniczonych technologią podświetlenia telewizorów LED, telewizory LG OLED mogą dostarczyć ekstremalnie realistyczny obraz i unikalny wygląd. W kwestii jakości obrazu OLED deklasuje technologię LED. OLED to doskonała czerń i wierna paleta barw dzięki milionom samoświecących pikseli, co przekłada się na niepowtarzalne wrażenia wizualne.

OLED bije LED na głowę

Krótko mówiąc, kluczem do technologiI OLED są miliony samoświecących pikseli, które włączają się i wyłączają niezależnie od siebie. OLED-owa doskonała czerń oraz nieskończony kontrast są na poziomie nieosiągalnym dla telewizorów LED i mini LED, bez względu na to, jak bardzo zaawansowane podświetlenie zostanie w nich użyte.

100% wierność wyświetlanych kolorów

OLED spisuje się na medal Globalna agencja Intertek działająca w obszarze oceny zgodności, inspekcji towarów, testowania produktów i certyfikacji potwierdziła, że ekrany LG OLED charakteryzują się 100% dokładnością wyświetlanych barw. Kolory widziane na ekranie doskonale odpowiadają tym, z oryginalnego obrazu, a zatem wszystko co oglądasz zgadza się z założeniami twórcy.

100% zakres kolorów

Zachwycający pokaz barw Telewizory LG OLED osiągają pełną objętość kolorów dzięki doskonałej technologii odtwarzania LG. Telewizory OLED LG o 100% zakresie kolorów w pełni obsługują paletę barw DCI-P3 w trójwymiarowej przestrzeni kolorystycznej, która pokrywa zakres luminancji telewizora. To oznacza, że kolory pozostają żywe i nasycone bez względu na poziom jasności ekranu.

Rozrywka - Dom dla ulubionych treści

Korzystaj z aplikacji Apple TV oraz Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze hity kinowe, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo. (*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.**Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych krajach.***Wymagana subskrypcja Apple TV+. ***Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju).

Dolby Vision IQ i Dolby Atmos

Odmieniające doświadczenie telewizyjne Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu w zależności od warunków otoczenia i gatunku wyświetlanego materiału. W tym samym czasie Dolby Atmos sprawia, że otacza nas wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Ten potężny duet tworzy mieszankę wybuchową, która sprawi, że nie oderwiesz się od swojego prywatnego ekranu kinowego.

FILMMAKER MODE™

Wizja reżysera staje się faktem Tryb FILMMAKER MODE™ wyłącza wygładzanie obrazu w ruchu oraz zachowuje oryginalne proporcje, kolory i częstotliwość wyświetlania klatek. Dzięki temu możesz oglądać film w jakości, jaką miał na celu jego reżyser.

HDR 10 Pro

Postaw na rozrywkę w pełnym wymiarze. Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. Od tej pory wszystkie swoje ulubione filmy i programy będziesz oglądać w żywszych barwach od początku do końca.

Gry w świecie OLED

To koniec gry dla konkurencji. Telewizor LG OLED daje ogromną przewagę nad rywalami dzięki szybkiemu czasowi reakcji, najnowszym rozwiązaniom poprawiającym rozgrywkę oraz 120hz częstotliwości odświeżania. To idealny wyświetlacz do Twojego zestawu, dzięki niemu nie umknie Ci żaden szczegół, nawet najbardziej intensywnej rozgrywki.

Połączenie sił z liderami branży gier

Współpraca nie do pokonania LG nieustannie współpracuje z wiodącymi firmami w branży, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia podczas rozrywki. Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji - zostaliśmy oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Jeśli do tego wszystkiego dodać zdumiewającą jakość obrazu i ultrakrótkie czasy reakcji technologii OLED, nasze telewizory gwarantują najlepsze możliwe wrażenia płynące z każdej gry.

Najnowsze gry

Graj na najwyższych ustawieniach. Telewizory LG OLED odznaczają się czasem reakcji 1 ms, a obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Te funkcje umożliwiają oglądanie dynamicznej treści w wysokich rozdzielczościach oraz zapewniają płynną synchronizację grafiki, która daje realistyczne wrażenia i zwiększa szansę na odniesienie zwycięstwa. Ponadto modele LG OLED C1 i G1 to pierwsze na świecie telewizory obsługujące fantastyczną technologię Dolby Vision® HDR przy rozdzielczości 4K i częstotliwości odświeżania 120 Hz w grach, które zapewniają wrażenia na niespotykanym do tej pory poziomie.

Ustawienia do gier

Pełna i wygodna kontrola ustawień gry. Funkcja Game Optimizer włącza optymalne ustawienia dla różnych gatunków gier, np. FPS, RPG i RTS. Wszystkie ustawienia obrazu i dźwięku są łatwo dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo można włączać i wyłączać technologie VRR, NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync™. Nowy pulpit gracza to uproszczone menu, w którym można szybko sprawdzić i zmienić niektóre ustawienia gier w trakcie gry. Po otwarciu pulpitu można wrócić do optymalizatora, aby uzyskać dostęp do większej liczby ustawień lub zmienić kolor menu ekranowego w stylu gry. (* Dostępność aktualizacji oprogramowania może się różnić w zależności od modelu i regionu.** Usługa będzie dostępna w drugiej połowie roku.*** Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium są obsługiwane tylko przez modele Z1, G1, C1 i B1).

Sport w rytmie OLED

Telewizor z najwyższej ligi Telewizor LG OLED przenosi Cię w sam środek sportowej akcji. Szybka akcja oraz świetna płynność obrazu dostarczają wrażeń na niespotykanym dotychczas poziomie – właśnie otrzymałeś bilet na najlepsze miejsce do śledzenia sportowych zmagań.

OLED Motion

Niespotykana jakość obrazu w ruchu. Zaawansowana technologia prezentacji ruchu ogranicza rozmazanie, zapewniając doskonale płynny i wyraźny obraz. Dostrzeż każdy błyskawiczny i subtelny ruch w trakcie dynamicznych rozgrywek sportowych.

Sportowy alarm

Nie przegap rozgrywek ulubionych drużyn Dzięki funkcji Sports Alert będziesz otrzymywać powiadomienia przed, w trakcie i po zakończeniu meczu. Obawy o przegapienie spotkania ulubionej drużyny można odłożyć na bok, nawet oglądając coś zupełnie innego.

Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth

Czysta przewaga Wygodne połączenie Bluetooth z głośnikami pozwala na uzyskanie efektu przestrzennego. Dźwięk jest bogatszy i bardziej realistyczny, przez co możesz przenieść się w samo centrum wielkich wydarzeń.

Procesor α7 Gen4 AI 4K

Mózg, który powali Cię na kolana Kluczowym elementem każdego telewizora LG OLED z linii 2021 jest jego procesor. W serii OLED B1 jest to szybki procesor α7 Gen4 AI. Ten rewolucyjny układ wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Zmiana obrazu i dźwięku odbywa się automatycznie, więc każdy fragment oglądanej treści jest na spektakularnym poziomie.

AI Picture

Profesjonalizm w każdym calu Algorytm głębokiego uczenia, powstały na podstawie gigantycznej bazy danych zawierającej ponad milion punktów danych, rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu. Nowa funkcja Scene Detection analizuje rodzaj wyświetlanej sceny i odpowiednio dostosowuje ustawienia ekranu.(*Funkcja AI Picture nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT).

AI Sound

Dźwięk w mistrzowskiej formie Procesor wytrenowany na podstawie ponad 17 milionów punktów danych dźwiękowych identyfikuje głosy, efekty i częstotliwości w celu optymalizacji dźwięku pod kątem określonego gatunku i zapewnienia jeszcze intensywniejsze wrażenia. Nowa funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje stały poziom natężenia głosu w każdej odtwarzanej treści.

Komfort dla oczu

Oglądaj komfortowo dłużej Jeśli zależy Ci na dobrym wzroku najbliższej rodziny, telewizory LG OLED pozwalają na komfortowe oglądanie telewizji przez dłuższy czas. Odznaczają się niskim poziomem emisji niebieskiego światła, nie migają oraz są pozbawione odblasków, co potwierdziły międzynarodowe agencje TÜV Rheinland (TUV) i Underwriter Laboratories (UL). Telewizory LG OLED to także pierwsze telewizory jakiegokolwiek typu, które otrzymały certyfikat Eyesafe® opracowany przez TUV-Eyesafe®.(* Telewizory LG OLED, z wyjątkiem modelu LG OLED R, otrzymały certyfikat TUV-Eyesafe® poświadczający niski poziom emisji niebieskiego światła.* Matryce telewizorów LG OLED otrzymały certyfikat UL poświadczający brak migania i powodujących dyskomfort odblasków).

Sztuczna inteligencja ThinQ AI

Technologia LG ThinQ sprawi, że wyciśniesz maksimum z Twojego telewizora. Wybierz ulubionego asystenta głosowego i steruj LG OLED za pomocą komend głosowych oraz korzystaj z nowego ekranu domowego, który jest wygodniejszy i pozwala na jeszcze większą kontrolę.

Nowy ekran główny

Witaj w swoim nowym domu. Koniec z nieustannym szukaniem nowych lub starych ulubionych treści. Na nowym ekranie głównym wszystko godne zobaczenia jest zaprezentowane w wygodnej formie w jednym miejscu. Wybieraj spośród propozycji wybranych na podstawie obejrzanych wcześniej treści, szybko przeglądaj historię oglądania, oglądaj różne rodzaje treści i bezproblemowo steruj połączonymi urządzeniami. (*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.**Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji).

Nowy Pilot Magic

Twoja magiczna różdżka Nowy pilot Magic przeszedł niemałą przemianę. Charakteryzuje się poręczną i ergonomiczną konstrukcją oraz systemem wskazywania, który jeszcze bardziej przyspiesza wyszukiwanie. Wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do najpotrzebniejszych treści. Dodano także nową funkcję Magic Tap, za pomocą której szybko i w prosty sposób podłączysz swój telefon z telewizorem. (* Obsługa NFC może się różnić w zależności od modelu).

Sterowanie głosem

Twoje centrum wygody LG ThinQ rozpoznaje głos, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT*. Teraz możesz sterować swoim telewizorem LG OLED jeszcze szybciej. (*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.**Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.***Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju).

Specyfikacja

OBRAZ

 • Panel: 4K OLED
 • Typ podświetlenia: OLED
 • Przekątna ekranu: 55"
 • Rozdzielczość: 3840x2160
 • Kąt widzenia: Perfect Viewing Angle
 • Szeroka gama kolorów: Perfect Color
 • Miliard kolorów: Tak
 • Perfekcyjna czerń: Perfect Black
 • Wygaszanie: Pixel Dimming
 • Ultra Jasność: Ultra Luminance Pro
 • True Motion: Refresh Rate 120Hz

FUNKCJE POPRAWY OBRAZU

 • Procesor: α7 Gen4 Processor 4K
 • Algorytm głębokiego uczenia: AI Picture
 • Poprawianie twarzy: AI Picture - Face Enhancing
 • Inteligente skalowanie: AI Upscaling
 • Automatyczny wybór trybu obrazu do treści: Tak (Dolby HDR)
 • Poprawa obrazu: Image Enhancing
 • Inteligentna kontrola jasności: Tak
 • HDR: Cinema HDR
 • Dolby Vision IQ: Tak (4K/2K)
 • HDR10 Pro: Tak (4K/2K)
 • HLG: Tak (4K/2K)
 • FILMMAKER MODE™: Tak
 • Dynamiczne mapowanie tonów: HDR Dynamic Tone Mapping
 • 4K HFR: Tak
 • 2K HFR: Tak
 • Poprawa płynności obrazu: OLED Motion Pro
 • Skalowanie: 4K Upscaler HEVC: [email protected], 10bit
 • VP9: [email protected], 10bit
 • AV1: [email protected], 10bit
 • G-Sync: Tak
 • FreeSync: Tak
 • Tryb HGIG: Tak
 • Optymalizacja do gier: Tak (VRR/ALLM)
 • Tryb obrazu: Tak, 9 trybów (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))

DŹWIĘK

 • Moc Głośników: 40W (WF:20W, 10W na kanał)
 • System dźwięku: 2.2 ch
 • Kierunek Dźwięku: Down Firing
 • Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia: Tak
 • Dolby ATMOS: Tak
 • Inteligentna kontrola dźwięku: AI Sound
 • Inteligentne dopasowanie dźwięku do pomieszczenia: Tak
 • Czysty Głos: Clear voice
 • Bluetooth Surround Ready: Tak
 • LG Synchronizacja Dźwięku: Tak
 • Udostępnianie dźwięku: Tak
 • Kodeki Audio: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)

INTELIGENTNY LG TV

 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski): Tak
 • Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy: Tak
 • Zamiana mowy na tekst: Tak
 • LG wyszukiwanie głosowe: Tak
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce): Tak
 • Inteligentny dom (AI Home): Tak
 • Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce): Tak
 • Inteligentne rekomendacje: Tak
 • Panel domowy: Tak
 • Apple Homekit: Tak
 • Łączenie z telefonem: Tak
 • Udostępnianie ekranu telefonu: Tak
 • Aplikacje ThinQ: Tak
 • Airplay2: Tak

SMART TV

 • System :webOS Smart TV
 • Pilot Magic: W zestawie
 • Szybki Dostęp: Tak
 • Uniwersalna kontrola: Tak
 • Odtwarzanie VR 360°: Tak
 • Wyszukiwanie powiązanych treści: Tak
 • Zamiana tekstu na mowę: Tak
 • Galeria : Tak
 • Sklep LG: Tak
 • Przeglądarka internetowa: Tak
 • Odtwarzacz multimedialny: Tak
 • Włączanie TV telefonem: Tak
 • Włączanie TV poprzez Wi-Fi : Tak
 • Blokada niebezpiecznych stron internetowych: Tak
 • Alerty Sportowe: Tak

INFORMACJE DODATKOWE

 • Automatyczna kalibracja: Tak
 • Język menu: 37 Języków
 • Time Machine (DVR) :Tak
 • Nagrywanie cyfrowe: Tak
 • Nagrywanie analogowe: Tak
 • Time Shift: Tak

FUNKCJE ODBIORCZE

 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna): Tak
 • Naziemna: DVB-T2/T
 • Kablowa: DVB-C
 • Satelitarna: DVB-S2
 • HbbTV: Tak
 • Moduł dostępu warunkowego: CI+1.4
 • Teletext (Ilość stron): 2000
 • [DVB] Napisy : Tak
 • Opis dźwiękiem: Tak
 • Przewodnik po programach (8 dni): Tak

WEJŚCIA/WYJŚCIA

 • HDMI: 2 (Tył) / 2 (Bok)
 • Wersja HDMI: HDMI 2.1 (2) / HDMI 2.0 (2)
 • Simplink (HDMI CEC): Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio): eARC (Rear, HDMI 3)
 • USB: 1 (Spód) / 2 (Bok)
 • LAN: Tak (Tył)
 • Wejścia antenowe: 2 (Tył, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio): Tak (Tył)
 • Wyjście słuchawkowe: Tak (Tył)
 • Wifi: Tak (802.11ac)
 • Bluetooth: Tak (V5.0)

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

 • Zasilanie: AC 100~240V 50-60Hz
 • Tryb oszczędzania energii: Tak
 • Czujnik oświetlenia: Tak
 • Klasa Energetyczna SDR: G
 • Pobór mocy w SDR kWh/1000h: 104
 • Klasa Energetyczna HDR: G
 • Pobór mocy w HDR kWh/1000h: 182
 • Przekątna ekranu (cm): 139
 • Przekątna ekranu (cale): 55
 • Rozdzielczość (H): 3840
 • Rozdzielczość (V): 2160

WYMIARY MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)

 • Bez podstawy: 1228 / 706 / 46.9
 • Z podstawą: 1228 / 744 / 246
 • Karton: 1446 / 810 / 207
 • Wymiary Stand: 559 / 246
 • Vesa: 300 x 200

WAGA(KG)

 • Bez podstawy: 18.9
 • Z podstawą: 19.9
 • Brutto: 25.5

AKCESORIA

 • Pilot: MR21N
 • Baterie : (AA x 2EA)
 • Kabel zasilający: Zamontowany do telewizora
Więcej informacji
Producent LG
EAN 8806091200556

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2022 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house