Supergrafika marki Bosch
logo
 
promocja
 
 

*Kup urządzenia marki Bosch objęte promocją, zostaw opinię na ich temat i odbierz premię. Promocja obowiązuje od 05.09.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania puli premii. Wysokość premii zależy od modelu zakupionych urządzeń. Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.12.2023 r. Regulamin, szczegóły i modele urządzeń objęte promocją dostępne na www.bosch-home.pl. Premię wypłaci organizator akcji: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Zasady akcji:
  1. W terminie 05.09 - 30.11.2023 kup pralkę lub suszarkę objęte promocją.
  2. Do 30 grudnia wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3. Ciesz się do 1500 zł* premii w przypadku zakupu dwóch urządzeń.

*Szczegóły w regulaminie akcji

 
Urządzenie Wysokość premii
Pralka Bosch Serie 4 z programem parowym Iron Assist 300 zł
Pralka Bosch Serie 6 z programem parowym Iron Assist 500 zł
Pralka Bosch Serie 8 z programem parowym Iron Assist 750 zł
Suszarka Bosch 8 kg załadunku, klasa energetyczna A++ 300 zł
Suszarka Bosch 9 kg załadunku, klasa energetyczna A++ 400 zł
Suszarka Bosch 8 kg załadunku, klasa energetyczna A+++ 550 zł
Suszarka Bosch 9 kg załadunku, klasa energetyczna A+++ 750 zł
 
 

Poznaj bliżej technologię urządzeń

 

Pralki

 

Suszarki do ubrań

 

Sprawdź, jak będzie wyglądała w Twoim domu

 
   
WGB2440SPL-Zobacz w swoim domu   WGB2440EPL-Zobacz w swoim domu   WGB254AXPL-Zobacz w swoim domu
 

Poznaj wyjątkowe cechy pralek Bosch - funkcje zależne od modelu urządzenia

 


Program parowy Iron Assist: prasuj mniej i odświeżaj swoje ubrania wygładzając je

Iron Assist umożliwia odświeżanie ubrań bez prania i prasowania. Chcesz odświeżyć ubrania, które były krótko noszone, ale nie masz czasu na pranie? Dzięki Iron Assist możesz to zrobić. Program redukuje do 50% zagnieceń z ubrań.* Twoje ubrania będą znów gotowe do założenia w zaledwie 30 minut! A z opcją Speed Perfect efektywnie usuniesz zagniecenia nawet z pojedynczej, ulubionej koszulki, którą chcesz szybko odświeżyć i włożyć.

Odkryj pralki z programem parowym Iron Assist

Poznaj mistrzów oszczędzania #LikeABosch

Koniec z dozowaniem

Bądź eko, bądź smart #LikeABosch
Dozuj detergenty perfekcyjnie. Inteligentny system dozowania i-DOS mierzy ilość środków piorących z maksymalną precyzją. W cyklu prania oszczędzającym detergent* i wodę** inteligentne czujniki automatycznie wykrywają wsad i stopień zabrudzenia. Wystarczy po prostu wypełnić duże wbudowane zbiorniki na detergent i płyn zmiękczający, a i-DOS zajmie się resztą.

*Automatyczne dozowanie oszczędza do 38% detergentu. Średnie oszczędności detergentu w płynie w przypadku porównania technologii automatycznego dozowania z dozowaniem ręcznym, International Journal of Consumer Studies 38 (2014), 265 f.
** i-DOS pozwala uniknąć niepotrzebnych cykli płukania wynikających z ręcznego dodania zbyt dużej ilości detergentu.

Sprawdź pralki z inteligentnym systemem dozowania i-DOS

Oszczędzaj wodę dzięki ActiveWater Plus

Koniec marnowania wody. Dzięki ActiveWater Plus użyjesz dokładnie tyle wody, ile potrzeba. Za pomocą inteligentnych czujników system rozpoznaje rodzaj tkaniny i wielkość wsadu, a następnie precyzyjnie określa ilość potrzebnej wody. To realna oszczędność dla Ciebie i dla przyrody. Nawet do 50% niższe zużycie podczas prania mniejszych wsadów*. *Funkcja ActiveWater Plus automatycznie dostosowuje zużycie wody do wsadu. Porównanie zużycia wody w programie Eco 40-60 przy jednej czwartej wsadu i pełnym wsadzie na cykl.

Poznaj pralki oszczędzające wodę z ActiveWater Plus

Najlepsza klasa energetyczna:
A -20%*

Mniejsze zużycie energii i zasobów - to realna oszczędność dla Ciebie i dla przyrody. Pralka Serie 8 należy do najlepszej klasy efektywności energetycznej, a to nie wszystko! Jest o 20% bardziej wydajna niż klasa efektywności energetycznej A. *O 20% większa wydajność (41 kWh/100 cykli) niż wartość graniczna (51 kWh/100 cykli) klasy efektywności energetycznej A zgodnie z rozporządzeniem delegowanym (UE) 2019/2014.

Poznaj bliżej energooszczędne pralki Bosch

Bezszczotkowy silnik z gwarancją cichej pracy i długiej żywotności

Zapomnij o głośnym wirowaniu. Silnik EcoSilence Drive™ marki Bosch jest tak cichy, że możesz nie zauważyć jego pracy. Ten bezszczotkowy, energooszczędny napęd działa bardzo cicho. Ma wyjątkowo długą żywotność i jest objęty 10-letnią gwarancją dodatkową* na części. *Szczegółowe zasady oraz modele objęte gwarancją dodatkową dostępne na stronie Bosch

Szybkie, skuteczne i bezpieczne pranie #LikeABosch

Mini Pranie: pierz nawet pojedyncze rzeczy w zrównoważony sposób.

Ekologiczne pranie nawet małych wsadów. Funkcja Mini Pranie jest doskonałym pomocnikiem przyjaznym dla środowiska. W przypadku prania pojedynczych rzeczy lub mniejszego wsadu (<0,5 kg) funkcja Mini Pranie odpowiednio ogranicza zużycie energii elektrycznej i pozwala zrobić małe pranie bez wyrzutów sumienia.

Doskonałe rezultaty prania nawet do 65%* szybciej

Szybkie i efektywne pranie, gdy liczy się czas. Pralki wyposażone w funkcję SpeedPerfect mogą skrócić pranie nawet do 65%*, bez pogorszenia efektów. Funkcję tę można stosować z większością programów, przy każdej wielkości załadunku i każdym rodzaju tkanin. W programie Mix wykorzystując funkcję SpeedPerfect, możesz wyprać dokładnie do 4 kilogramów mieszanego załadunku w zaledwie 46 minut. *Różnica w czasie trwania programu Syntetyki 40°C a czasem programu Syntetyki 40°C w połączeniu z opcją SpeedPerfect.

 

Najprostszy sposób na usuwanie plam z ubrań: automatycznie

Zdarzają się plamy, które potrafią skutecznie zabrudzić nasze ulubione ubrania. Czerwone wino na białej koszuli lub tusz z długopisu są wyjątkowo trudne do usunięcia. Pralki z programem Anti Stain kończą erę skomplikowanego zapierania i problematycznego usuwania plam: program usuwa niezawodnie plamy, więc możesz dłużej cieszyć się swoimi idealnie czystymi, ulubionymi ubraniami. W pełni automatycznie, po dotknięciu jednego przycisku.

 

AquaStop - podwójna ochrona przed zalaniem

AquaStop to system, który zapewnia ochronę przed zalaniem przez cały cykl życia pralki. System składa się ze specjalnego węża doprowadzającego wodę. Został on przygotowany w formie podwójnego profilu: zaworu bezpieczeństwa i zbiornika podłogowego z wyłącznikiem, zapobiegającym wszelkiego rodzaju zalaniom. System AquaStop skutecznie chroni przed wyciekami spowodowanym nieszczelnością węża lub wewnątrz pralki*. *Warunki gwarancji dostępne na stronie Bosch.

 

 
 
 

Poznaj wyjątkowe cechy suszarek Bosch - funkcje zależne od modelu urządzenia

 

Najwyższa klasa efektywności energetycznej A +++

Nasze urządzenia projektujemy z myślą o środowisku naturalnym. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła w suszarkach Bosch, urządzenia są bardzo oszczędne w eksploatacji, a cykl suszenia przebiega wyjątkowo efektywnie.

Poznaj energooszczędne suszarki

Technologia pompy ciepła - delikatne i energooszczędne suszenie

Gwarancja delikatnego i energooszczędnego suszenia dzięki innowacyjnej technologii pompy ciepła, zastosowanej w suszarkach Bosch. Pozwala ona suszyć tkaniny w niższej temperaturze w porównaniu z suszarkami konwencjonalnymi. Wykorzystanie pompy ciepła umożliwiło również znaczące obniżenie poboru energii elektrycznej użytej w procesie suszenia. W suszarkach Bosch z pompą ciepła ubrania traktowane są wyjątkowo delikatnie, podobnie jak nasz budżet.

Koniec z czyszczeniem filtra po każdym suszeniu

System AutoClean, to innowacyjne rozwiązanie, który zachowuje wydajność procesu suszenia bez konieczności czyszczenia filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkakrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić wyświetlając odpowiedni komunikat.

* zakładając suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok w standardowym programie przeznaczonym do bawełny zgodnie z rozporządzeniem UE 392/2012. Dane liczbowe mogą się różnić w zależności od użytkowania.

Samoczyszczący
wymiennik ciepła

Suszarki z pompą ciepła i funkcją SelfCleaning Condenser chronią odzież i zachowują najwyższą efektywność. Dzięki technologii SelfCleaning Condenser, wymiennik ciepła oczyszcza się automatycznie do czterech razy podczas procesu suszenia, co pozwala zachować niezmiennie niskie zużycie energii. *Warunki gwarancji dostępne na stronie Bosch.

Automatycznie wykrywa, kiedy wsad jest suchy: funkcja AutoDry

Perfekcyjny poziom suchości nawet przy załadunku do 9 kg z funkcją AutoDry. Zapewni ona dokładnie taki poziom suchości jakiego potrzebujesz, dzięki czemu ubrania są gotowe do prasowania lub włożenia do szafy. Czujniki stale mierzą temperaturę i wilgotność w celu ochrony prania przed uszkodzeniem i nadmiernym suszeniem. Doskonałe rezultaty suszenia za każdym razem.

 

Prasuj mniej i troszcz się o tkaniny #LikeABosch

Usuwanie zagnieceń za pomocą pary

Mniej prasowania - wystarczy jeden przycisk. Z programem parowym Iron Assist, para delikatnie wygładza suche rzeczy tak, że niektóre z nich nie wymagają już prasowania. To idealne metoda na marynarki, garderobę biurową, a nawet garnitury.

Dla alergików oraz osób oczekujących higienicznej pielęgnacji tkanin

Specjalny, 20 minutowy program suszenia w wyższej temperaturze (około 70 stopni C) dla higienicznie suchych ubrań.

Suszenie z wyjątkową troską o tkaniny

System SensitiveDrying umożliwia suszenie prania łagodnymi, podawanymi ze wszystkich stron podmuchami ciepłego powietrza, a także delikatne mieszanie ubrań za pomocą zakrzywionych, miękkich zabieraków, w bębnie o gładkiej powierzchni. Rezultatem jest delikatnie wysuszone pranie, miękkie i puszyste, bez zagnieceń.

Suszenie wełny i obuwia w najdelikatniejszy sposób

Specjalny kosz oraz dedykowany program pozwala suszyć wełnę w najdelikatniejszy sposób. Wełniane ubrania nie filcują się i nie skurczą. Kosz może być wykorzystywany także do suszenia innych delikatnych tkanin czy obuwia sportowego. Czas suszenia jest skrócony nawet o 75%.

Program do suszenia pościeli i dużych tekstyliów

Dzięki obrotom bębna w obu kierunkach tkaniny nie plączą się i nie owijają wokół siebie. Umożliwia to efektywne i równomierne suszenie prania.

Wysusz błyskawicznie #LikeABosch

Błyskawiczne suszenie
- Program Szybki 40’

Wystarczy 40 minut, aby dokładnie wysuszyć pranie. System precyzyjnie kontroluje temperaturę i w czasie rzeczywistym monitoruje wilgotność ubrań. To szybkie i efektywne suszenie pozwala na założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Połącz i zarządzaj zdalnie #LikeABosch

Monitoruj i kontroluj zdalnie swoją suszarkę

Aplikacja Home Connect pozwala na zdalne sterowanie swoim urządzeniem. Umożliwia ona także synchronizację sprzętów, dobiera idealny program prania i suszenia. Urządzenia możesz uruchomić nawet będąc poza domem, a aplikacja poinformuje kiedy pranie będzie gotowe. Home Connect to nowoczesne rozwiązanie ułatwiające codzienne obowiązki, ale także umożliwiające oszczędność energii, wody i Twojego czasu!

Automatyczny dobór programu suszenia do cyklu prania

Wybór odpowiedniego programu suszenia dla Twojego prania bywa trudny. SmartDry robi to za Ciebie. Dzięki połączeniu pralki z suszarką przez Wi-Fi, urządzenia mogą porozumieć się w celu wybrania odpowiedniego program suszenia w oparciu o ostatni cykl prania – bez użycia zewnętrznego urządzenia lub aplikacji. To najlepszy sposób na uzyskanie świetnego efektu suszenia.

Dodatkowa szansa na wygranie atrakcyjnych nagród

Dodatkowo, co kwartał do wygrania iPhone14, hulajnogi elektryczne Ninebot KickScooter F30D oraz aparaty Instax Mini 11. Im więcej swoich urządzeń zarejestrujesz, tym większą masz szansę na wygraną. Szczegóły w regulaminie akcji na stronie Home Connect.

 
 
 
 
 

© Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Supergrafika marki Bosch

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2024 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house