Zasady akcji:1W terminie 05.09 - 30.11.2023 kup pralkę lub suszarkę objęte promocją.
 


2 Do 30 grudnia wypełnij formularz zgłoszeniowy.


3 Ciesz się do 1500 zł* premii w przypadku zakupu dwóch urządzeń.

*Szczegóły w regulaminie akcji

Formularz zgłoszeniowy
 

Urządzenie

Wysokość premii

Pralka Siemens iQ300 z programem parowym smartFinish 300 zł
Pralka Siemens iQ500 z programem parowym smartFinish 500 zł
Pralka Siemens iQ700 z programem parowym smartFinish 750 zł
Suszarka Siemens 8 kg załadunku, klasa energetyczna A++ 300 zł
Suszarka Siemens 9 kg załadunku, klasa energetyczna A++ 400 zł
Suszarka Siemens 8 kg załadunku, klasa energetyczna A+++ 550 zł
Suszarka Siemens 9 kg załadunku, klasa energetyczna A+++ 750 zł

Poznaj wyjątkowe cechy pralek Siemens - funkcje zależne od modelu urządzenia

Innowacyjna technologia dla redukcji zagnieceń

Wygładź zagniecenia

Program smartFinish redukuje do minimum czas poświęcany na prasowanie. Delikatne działanie pary wygładza zagniecenia z nawet mocno pogniecionej odzieży. Teraz możesz odświeżyć swoje ulubione ubrania bez konieczności prania.

Inteligentna i oszczędna

technologia prania

Nasza najbardziej energooszczędna pralka

Energooszczędne pralki zapewniają perfekcyjne efekty prania i oszczędność nawet o 20% większą niż urządzenia z klasą efektywności energetycznej A.

Inteligentne dozowanie oszczędza detergent i wodę

i-Dos idealnie odmierza detergent, uzależniając jego ilość od rodzaju tekstyliów, twardości wody i stopnia zabrudzenia. Wystarczy, że napełnisz zbiornik na środek piorący, a i-Dos samodzielnie odmierzy odpowiednią ilość do każdego prania. To oszczędność detergentu oraz wody, dzięki ograniczeniu dodatkowego płukania. Zyskuje Twój portfel i środowisko naturalne.

Gwarantowany długi okres eksploatacji. Silnik iQdrive z dodatkową 10-letnią gwarancją*

Wraz z biegiem czasu, konwencjonalne szczotki węglowe w tradycyjnych silnikach pralek ulegają zużyciu. Bezszczotkowy silnik iQdrive jest wyjątkowo trwały, cichy i energooszczędny. Może zostać również objęty 10-letnią dodatkową gwarancją, potwierdzającą jego niezawodność. *Szczegółowe zasady oraz modele objęte gwarancją dodatkową dostępne na stronie Siemens.

Łatwość obsługi i innowacyjne rozwiązania

Odkryj możliwości aplikacji Home Connect

Sprzęty marki Siemens podłączone do Wi-Fi mogą być obsługiwane przez aplikację Home Connect. Technologia ta łączy Twoje urządzenia z aplikacją – zmieniając Twój dom w inteligentny dom. Odkryj nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do Twojego domu.

Przyspieszaj swoje pranie na wiele sposobów

Chcesz zrobić pranie szybciej? Teraz to możliwe z oszczędzającą czas funkcją varioSpeed. Wybierz odpowiedni czas lub zrób pranie w rekordowym czasie w programach super15' i super30'.

Opcja odplamiania uporczywych plam

System stainRemoval usuwa uciążliwe plamy bez odplamiaczy i dodatkowego przygotowania. Dokładnie dobiera temperaturę wody, prędkości obrotów bębna i czas namaczania, eliminując skutecznie trudne do usunięcia plamy, bez dodatkowych detergentów.

System aquaStop®

System aquaStop® chroni przed wyciekiem wody i zalaniem. Zabezpiecza zarówno ewentualnie nieszczelności w wężu napełniającym, jak i w samym urządzeniu. W momencie wykrycia przecieku system aquaStop® natychmiast odcina dopływ wody. Masz gwarancję ochrony przez cały okres eksploatacji zmywarki*. *Warunki gwarancji dostępne na stronie Siemens.

Poznaj wyjątkowe cechy suszarek Siemens - funkcje zależne od modelu urządzenia

Inteligentna i oszczędna technologia suszenia

 

Klasa efektywności energetycznej A+++

Nasza suszarka posiada klasę energetyczną A+++. Udało się to osiągnąć, dzięki wykorzystaniu energooszczędnych technologii: pompy ciepła oraz silnikowi iQdrive. Doskonała skuteczność przy minimalnym zużyciu energii.

Filtr, który dba sam o siebie

Większość suszarek wymaga oczyszczania filtra po każdym cyklu. Z systemem intelligentCleaning pielęgnacja urządzenia jest zredukowana do minimum. Przy każdym cyklu suszenia, osady kierowane są do specjalnego zbiornika. Inteligentne czujniki zasygnalizują konieczność opróżnienia (po około 20 cyklach).

Automatycznie usuwa zanieczyszczenia

selfCleaning condenser utrzymuje niezmiennie niskie zużycie energii, dzięki automatycznemu czyszczeniu wymiennika ciepła. Pozostaje jedynie opróżniać pojemnik przy drzwiach.

System aquaStop®

System aquaStop® chroni przed wyciekiem wody i zalaniem. Zabezpiecza zarówno ewentualnie nieszczelności w wężu napełniającym, jak i w samym urządzeniu. W momencie wykrycia przecieku system aquaStop® natychmiast odcina dopływ wody. Masz gwarancję ochrony przez cały okres eksploatacji zmywarki*. *Warunki gwarancji dostępne na stronie Siemens.

Innowacyjna technologia dla redukcji zagnieceń

Wygładź zagniecenia

Teraz możesz odświeżyć ulubione ubranie, bez konieczności prania i suszenia. Z programem smartFinish, wykorzystującym delikatną parę wygładzisz suche ubrania. Efektem jest świeża odzież, bez zagnieceń, a Ty oszczędzasz czas poświęcany na prasowanie. Skuteczność nawet dla mocno pogniecionych koszul i bluzek. Efektem jest świeża odzież, z mniejszą ilością zagnieceń, dzięki czemu Ty oszczędzasz czas poświęcany na prasowanie.

Suszarki łagodne dla specjalistycznej odzieży

Delikatne suszenie odzieży outdoorowej.

Tekstylia outdoorowe wymagają wyjątkowo delikatnego traktowania, zwłaszcza podczas suszenia. Klejone szwy, powłoki membranowe i tkaniny wodoodporne są szczególnie wrażliwe na ciepło. Program Outdoor dzięki procesowi utrzymania stabilnej, niskiej temperatury oraz stałej kontroli wilgotności, zapewnia im idealne suszenie.

Łagodne suszenie delikatnych tkanin i obuwia

Chroń swoje ukochane ubrania, od miękkiego kaszmiru po ulubione sneakers’y. Dzięki specjalnemu koszykowi do wełny oraz butów, suszenie przebiega w najdelikatniejszy sposób. Kosz został zaprojektowany tak, aby zawartość nie obracała się z bębnem suszarki. Umożliwia to łagodny i równomierny przepływ powietrza oraz delikatne suszenie. Pozawala suszyć nie tylko wełniane swetry, ale również buty, które mogłyby ulec uszkodzeniu podczas obrotów bębna.

Łatwość obsługi i innowacyjne rozwiązania

Oświetlenie bębna LED

Oświetlenie ledowe bębna włącza się automatycznie po uruchomieniu urządzenia, otwarciu i zamknięciu drzwi oraz po włączeniu programu suszenia. Światła LED wyłączają się automatycznie, aby oszczędzać energię.

Monitoruj i kontroluj zdalnie swoją suszarkę

Innowacyjne rozwiązania odmieniają nasze życie, oszczędzają czas i ułatwiają wykonywanie domowych obowiązków. Zamień swój dom w inteligentny. Dzięki aplikacji Home Connect możesz sterować urządzeniami Siemens z dowolnego miejsca. Intuicyjny interface pomoże Ci wybrać te funkcje aplikacji, które są dla Ciebie ważne. Dopasuj działanie sprzętów do swoich oczekiwań i wybierz z szerokiego wachlarza możliwości, które daje aplikacja.

Pozwól swojej suszarce wybrać odpowiedni program suszenia do zakończonego prania - intelligentDry

Przesuszenie ubrań w suszarce czy skurczenie się ulubionej bluzki to już tylko przeszłość. Dzięki Home Connect pralka komunikuje się z suszarką, przekazując informacje o ładunku, tkaninach i pozostałej wilgoci. Suszarka w oparciu o specjalny algorytm dopasowuje optymalny program suszenia.

Dodatkowa szansa na wygranie atrakcyjnych nagród

Dodatkowo, co kwartał do wygrania iPhone14, hulajnogi elektryczne Ninebot KickScooter F30D oraz aparaty Instax Mini 11. Im więcej swoich urządzeń zarejestrujesz, tym większą masz szansę na wygraną. Szczegóły w regulaminie akcji na stronie Home Connect.

Copyright © 2021 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Grupa BSH jest licencjobiorcą w odniesieniu do znaków towarowych, do których uprawniona jest Siemens AG

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2023 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house