• Nośnik danych: Karta microSD
  • Format HD: 5,3K
  • Stabilizator obrazu: EOS, HyperSmooth 5.0, Z funkcją blokady horyzontu
  • Wi-Fi: Tak

Kamera GOPRO HERO11 Black

W magazynie
2697
99
  • Nośnik danych: Karta microSD
  • Format HD: 5,3K
  • Stabilizator obrazu: EOS, HyperSmooth 5.0, Z funkcją blokady horyzontu
  • Wi-Fi: Tak
GoPro

30 dni na zwrot towaru

Wygodna metoda dostawy:

Rewolucyjny nowy sensor HERO 11

W nowym GoPro HERO 11 Black znajdziesz nowy, większy, bardzo wydajny sensor, który dostarczy Ci obszerne pole widzenia, jakie dotąd żadna kamera GoPro nie posiadała prosto z pudełka. Takie rozwiązanie da Ci jeszcze większe pole do manewru dla Twojej kreatywności, rejestrując przy tym więcej nieba na każdym Twoim ujęciu. Po nagraniu możesz w prosty sposób za pomocą aplikacji GoPro Quik przybliżyć obraz, przyciąć, dostosować kadr, proporcje i wiele więcej zachowując przy tym bogaty w szczegóły i ostrość obraz. Ponadto za sprawą większej matrycy – 1/1,9”, nowe GoPro 11 lepiej poradzi sobie w ciemniejszych warunkach oświetleniowych.

Nowe tryby pracy GoPro 11 – łatwy lub profesjonalny

Nowe GoPro 11 posiada teraz kolejne ułatwienie dla osób, które nie zajmują się na co dzień filmowaniem i fotografią – dwa tryby pracy.

Tryb łatwy fabrycznie ma załadowane niezwykle wszechstronne ustawienia przechwytywania obrazu, które doskonale sprawdzą się w przypadku większości ujęć. Wystarczy, że wykadrujesz ujęcie i naciśniesz przycisk migawki, aby uzyskać niesamowite efekty. Jest to świetna opcja dla osób, które poszukują kamery, która nie wymaga ciągłego dostosowywania ustawień aby zdjęcie czy film był dobrej jakości. Teraz nie musisz się martwić, czy kamera ma odpowiednie ustawienia, GoPro HERO 11 Black zrobi to za Ciebie, tak abyś był/a zadowolony/a, a Twój wyjazd udany i pełen świetnej jakości zdjęć i filmów.  

Dla bardziej wymagających użytkowników, GoPro przygotowało oddzielny tryb profesjonalny, w którym mamy dostęp do presetów, które pozwolą wybrać najlepsze ustawienia dla danego ujęcia (Standard, Activity, Cinematic, Slo-Mo), oraz możliwość dostosowania wszystkich presetów, ustawień i funkcji.

Niewiarygodna jakość obrazu w GoPro HERO 11

HERO11 Black za sprawą nowego sensora filmuje w maksymalnej rozdzielczości 5.1K, co daje Ci o 91% wyższą rozdzielczość niż w 4K oraz o niewiarygodne 665% wyższą rozdzielczość niż w 1080p, przez co nowe GoPro 11 rejestruje filmy akcji o bogatej szczegółowości oraz kinowej jakości. Ponadto zdjęcia w rozdzielczości 27 MP zagwarantują Ci świetną szczegółowość i wyrazistość zapisanej fotografii. Osłona obiektywu wyposażona w powłokę hydrofobową zapewni Ci jak najszybsze pozbycie się niechcianych kropli wody podczas korzystania z kamery w warunkach morskich oraz zniweluje efekt flary, tak aby Twoje zdjęcia i filmy były jak najlepszej jakości.

Wysokiej jakości materiały oraz wysoka ilość klatek na sekundę

Nowy sensor w GoPro HERO11 Black zwiększa rozdzielczość zdjęć aż do niewiarygodnych 27 MP oraz pozwala filmować niesamowicie płynne ujęcia w rozdzielczości nawet 5.3K 60 FPS. Możesz również wyciąć dowolną klatkę z nagranego już filmu, tak aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcie w rozdzielczości 24.7 MP korzystając jedynie z darmowej aplikacji GoPro Quik. Ponadto możesz nagrywać w rozdzielczości 2.7K 240 FPS, aby móc następnie zrobić wysokiej jakości 8x slo-mo aby uchwycić każdy moment, który nie jesteśmy w stanie zauważyć w normalnej prędkości.

Stabilizacja HyperSmooth 5.0 i Horizon Lock - Blokada horyzontu bez MAX Lens Mod w GoPro HERO 11 Black

Zapomnij o dodatkowych wydatkach! Teraz nowe GoPro HERO 11 Black umożliwi Ci filmowanie profesjonalnie wyglądających filmów utrzymując przy tym horyzont stabilnie, prosto i płynnie korzystając z opcji Linear + Horizon Lock w ustawieniach obiektywu. Funkcja Horizon Lock w GoPro 11 utrzyma horyzont Twojego nagrania stabilnie i prosto, nawet podczas obrotu kamery w 360 stopniach! Horizon Lock wraz z nowym HyperSmooth 5.0 dostarczy Ci super płynny obraz, który wygląda perfekcyjnie prosto, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz już korzystać z gimbali lub oprogramowania do stabilizacji obrazu aby uzyskać profesjonalne efekty filmowania.

Zestaw GoPro 11 - Bateria Enduro w standardzie

Nowe GoPro HERO 11 Black dostępne jest od razu z nową baterią GoPro Enduro. Za sprawą zaawansowanej technologii, bateria Enduro o pojemności 1720 mAh znacząco poprawi wydajność kamery w niskich temperaturach, jednocześnie wydłużając czas pracy aż do 38% w umiarkowanych temperaturach względem poprzednich baterii GoPro. Bateria Enduro w zestawie z GoPro 11 pozwoli Ci uwiecznić niesamowite momenty podczas jazdy na nartach, snowboardzie oraz wielu innych sportach zimowych w niższych temperaturach niż kiedykolwiek. Bateria Enduro również ładuje się szybciej, przez co spędzisz mniej czasu na ładowanie, a więcej na rejestrowaniu niesamowitych ujęć.

Nowy kąt widzenia – HyperView w GoPro 11

Ten ekskluzywny obiektyw w GoPro 11 obsługuje filmowanie w proporcjach 8:7, które następnie za sprawą nowego przetwornika obrazu konwertuje materiał jako szerokokątny film w proporcjach 16:9 w bardzo wysokiej jakości. Rezultatem takiego nagrania jest niezwykle wciągające wideo, które wzmacnia immersję. Teraz ujęcia POV uchwycą więcej Ciebie oraz otaczającej Cię scenerii.

Ultrawszechstronne proporcje 8:7

Proporcje 8:7 uwiecznią więcej obrazu na każdym ujęciu. Dodana wysokość sprawia, że nadaje się to świetnie w tworzeniu ekstra wysokich 9:16 pionowych ujęć lub w jakiejkolwiek innej proporcji na Twoje Social Media z mniejszą ilością kadrowania obrazu wykorzystując darmową aplikację GoPro Quik lub dowolnego innego oprogramowania. Korzystając z aplikacji GoPro, masz możliwość przybliżenia obrazu aby stworzyć wysokiej jakości wycinek podczas usunięcia reszty z kadru.

Przedni i tylny ekran w GoPro 11

Kamera GoPro HERO 11 Black wyposażona została w dwa ekrany – główny, dotykowy, za pomocą którego możemy wygodnie wykadrować film nagrywając to co się znajduje przed nami, oraz drugi ekran, przedni, podglądowy, na którym możemy zobaczyć obraz z kamery podczas vlogowania lub robienia selfie. Przedni ekran charakteryzuje się płynnym podglądem obrazu na żywo oraz wyrazistymi szczegółami, a główny wyróżnia się wysoką czułością na dotyk, co ułatwia dostosowywanie poszczególnych ustawień kamery oraz zmianę trybów.

Nowe efekty nocne

HERO 11 Black posiada 3 nowe tryby Time Lapse, które pozwolą Ci na wykorzystanie Twojej kreatywności nawet po zmroku. Star Trails korzysta z ruchu obrotowego Ziemi oraz gwiazd, aby uchwycić piękne smugi na nocnym niebie. Light Painting pozwoli Ci na stworzenie genialnych efektów pociągnięć pędzlem z ruchomych świateł, a Vehicles Light Trails wykorzysta nocny ruch uliczny aby nagrać oszałamiający szlak świetlny wykonany ze świateł poruszających się samochodów.

Wytrzymała i wodoszczelna GoPro 11

Całkowicie wodoodporna i super wytrzymała jak zawsze, HERO 11 Black jest wystarczająco wszechstronna na każdą przygodę. Skonstruowana jest tak, aby wytrzymała najcięższe warunki, niezależnie czy przedzierają się przez błoto, śnieg czy wodę (do głębokości 10 metrów). Ponadto trwała i odporna na zarysowania osłona obiektywu zapewnia jeszcze większa ochronę i może być w prosty sposób, bez użycia narzędzi wymieniona w razie potrzeby.

Ponad 1 Miliard kolorów

GoPro 11 daje Ci możliwość wyboru pomiędzy nagrywaniem w 8-bit lub 10-bit. Możliwość wyświetlania ponad 1 miliarda kolorów, filmowanie w 10-bit zapewnia zwiększona głębie kolorów, płynniejsze przejścia tonalne oraz większy realizm w Twoich filmach.

Dopasuj kamerę do swoich potrzeb

Mody do GoPro 11 (do zakupu oddzielnie) pozwolą Ci na pełne dopasowanie kamery do Twoich potrzeb. Media Mod da Ci mikrofon kierunkowystandardowe wejście na mikrofon zewnętrzny 3,5 mm Jackwyjście micro HDMI do podłączenia kamery do zewnętrznego monitora / telewizora oraz dwie zimne stopni do podłączenia oświetlenia, dodatkowego ekranu Display Mod lub innych akcesoriów. Potrzebujesz doświetlić Twój obraz? GoPro Light Mod pozwala rozjaśnić nagrywaną akcję i oświetlić Twoją kolejną przygodę, zapewniając przy tym gładkie i równomierne oświetlenie. Załóż MAX Lens Mod aby zdobyć jeszcze szerszy kąt widzenia – aż do 155 stopni. Ponadto wzmocnij swoją stabilizację do MAX HyperSmooth - najwyższy poziom stabilizacji wideo.

Akcesoria HERO9 i HERO10 kompatybilne z HERO11

Zmieniasz kamerę z HERO9 lub 10 na HERO 11? To świetnie się składa! Nowa kamera GoPro HERO 11 Black jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami od HERO 9 i 10, takimi jak baterie, obudowy, etui oraz wszelkiego rodzaju inne akcesoria. Ponadto jeśli zmieniasz starszą kamerę od GoPro HERO 8 Black w dół, to w dalszym ciągu akcesoria montażowe takie jak wysięgniki, uchwyty na głowę, czy klatkę piersiową w dalszym ciągu będą kompatybilne z nową GoPro!

GoPro 11 jako kamera internetowa

Użyj swojego nowego GoPro jako kamery internetowej! Twoja kamera sportowa posiada jeszcze więcej funkcji, dzięki czemu wykorzystasz ją nie tylko na wakacjach ale również podczas pracy. Ponadto kamera ta wspiera możliwość prowadzenia relacji na żywo w wysokiej jakości, przy użyciu najlepszej na rynku stabilizacji HyperSmooth. Aby wykorzystać funkcję kamery internetowej, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na komputer GoPro Webcam, a następnie podłączyć kamerę za pomocą przewodu USB-C dołączonego do zestawu do komputera. 

Nakładki GPS

Za pomocą darmowej aplikacji GoPro Quik na urządzenia mobilne, włącz tę opcję i uzyskaj dostęp do animowanych nakładek na nagrany film, w które pokażą Ci Twoją prędkośćzmianę wysokościzmianę pozycji oraz przeciążenia. To świetny sposób aby Twoje nagrania miały profesjonalny klimat.

Dane techniczne GoPro HERO 11 Black:

Kąt widzenia (FOV) HyperView, SuperView, Wide, Linear, Linear + Horizon Leveling, Narrow
Matryca (Sensor)  27 MP; 1/1,9"
Stabilizacja Tak, EOS, HyperSmooth 5.0 z funkcją blokady horyzontu, również dla 5.3K, dodatkowy tryb BOOST dla każdej rozdzielczości
Rozdzielczość 5.3K

SuperView: 60, 30 kl./s;

Szerokie: 60, 30, 24 kl./s;

Linear (liniowe): 60, 30, 24 kl./s;

Linear + Horizon Leveling: 60, 30, 24 kl./s;

Wąskie: 60, 30, 24kl./s

Rozdzielczość 4K

SuperView: 60, 30, 24 kl./s;

Szerokie: 120, 60, 30, 24 kl./s;

Linear (liniowe): 60, 30, 24 kl./s;

Linear + Horizon Leveling: 120, 60, 30, 24 kl./s;

Wąskie: 120, 60, 30, 24 kl./s;

Rozdzielczość 2.7K

SuperView: 120, 60 kl./s;

Szerokie: 240, 120, 60 kl./s;

Linear (liniowe): 240, 120, 60 kl./s;

Linear + Horizon Leveling: 240, 120, 60 kl./s;

Wąskie: 240, 120, 60 kl./s;

Rozdzielczość 1080p

SuperView: 120, 60, 30, 24 kl./s;

Szerokie: 240, 120, 60, 30, 24 kl./s;

Linear (liniowe): 240, 120, 60, 30, 24 kl./s;

Linear + Horizon Leveling: 240, 120, 60, 30, 24 kl./s;

Wąskie: 240, 120, 60, 30, 24 kl./s;

Rozdzielczość zdjęć

27 MP, 8:7 (Z trybem HDR)

Zdjęcia seryjne (kl. / sek.)

Auto, 60/10, 30/10, 60/6, 30/6, 30/3, 10/3, 30/1, 10/1, 5/1, 3/1

Interwały czasowe Time Lapse

0.5; 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min

Łączność bezprzewodowa

WiFi + Bluetooth

Protune (Ustawienia manualne)

Tak

Kontrola ekspozycji

Tak

Automatyczne dostosowanie do oświetlenia Low Light

Tak

Zdjęcia nocne + Night Lapse

Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min

Time Lapse

Tak

Hyper Lapse

Tak, TimeWarp 3.0

Nagrywanie video w pętli

Tak

Tryb kamery internetowej

Tak, 1080p, za pomocą programu GoPro Webcam na MacOS i Windows

Tryb pamięci buforowanej

Tak, 30 s.

Zdjęcia RAW

Tak

Dźwięk RAW

Tak

Format / Kodeki Video

MP4 (H.265 HEVC)

Maksymalny bitrate video

100 Mb/s (2.7K / 4K / 5.3K)

Komendy głosowe

Tak (Poza włączaniem kamery)

Stabilizacja nagrań video

Tak (HyperSmooth 5.0)

Dźwięk stereo

Tak

Wbudowany moduł GPS

Tak

Redukcja szumu wiatru

Tak (obsługa 3 mikrofonów)

Diody LED

2

Mikrofony

3

Obsługa zewnętrznego mikrofonu stereo 

Tak, z użyciem GoPro Media Mod dla HERO11 / HERO10 / HERO9 (Sprzedawane oddzielnie)

Wbudowany ekran kolorowy przedni

Tak, 1.4"

Wbudowany ekran dotykowy tylny

Tak, 2,32"

Wbudowana wodoszczelność

Tak, do 10 m

Bateria

Wymienna Enduro o pojemności 1720 mAh

Szybkie ładowanie akumulatora

Tak, 1.5A

Złącza

USB-C

Kompatybilne kart pamięci

microSD optymalnie U3, rekomendowany Sandisk Extreme / Pro (Sprzedawana oddzielnie)

Wymiary (szer. / wys. / głęb.)

71 mm / 55 mm / 33,6 mm

Waga

153g

Zalecana Temperatura pracy

-10 - 40 stopni Celsjusza

Rozdzielczość video max

5.3K

Akcelerometr

Tak

Menu w języku polskim

Nie

 

Co zawiera zestaw GoPro HERO 11 Black:

- Kamera GoPro HERO 11 Black

- Bateria / Akumulator 1720 mAh GoPro Enduro

- Śruba montażowa

- Klips montażowy

- Naklejka 3M do powierzchni obłych (kasku)

- Kabel USB-C

- Etui transportowe

Więcej informacji
Producent GoPro
EAN 818279029079

Bezpieczne zakupy:

SSL/TLS

© 2024 PARTNER Consumer Electronics Powered by e-com.house